Microsoft produktu gražinimo programa

Recycling
Sveikiname prisijungus prie nemokamo „Microsoft“ produktu gražinimo programos. „Microsoft“ programa vykdo imone „TES“, kuri užtikrins, kad tinkami produktai (*) butu tvarkomi ir perdirbami tausojant aplinka ir laikantis visu galiojanciu istatymu ir kitu teises aktu. Instrukcijos del netinkamu produktu (**) pateikiamos toliau.

(*) Tinkami produktai. Šia programa galite pasinaudoti, kad gražintumete „Microsoft“ firminius produktus ir tokiu produktu pakuote.

(**) Netinkami produktai. Ne „Microsoft“ firminiai produktai; produktai, kuriu sudetyje yra elektroniniai vamzdžiai; lempos, kuriu sudetyje yra gyvsidabrio, išsipletusios licio jonu baterijos neatitinka programos reikalavimu. Prašome tokius produktus perdirbti pagal vietos elektronikos atlieku perdirbimo programas.

„Microsoft“ produktu gražinimo programa vartotojams yra nemokama. Vienu kartu gražinti gali buti siunciamas tik vienas tinkamas produktas. Jeigu norite gražinti kelis tinkamus produktus, siuskite juos atskirai po viena.

Pagal šia programa imonei „TES“ pateike tinkamus produktus, jus sutinkate atsisakyti visu nuosavybes ar privatumo interesu, susijusiu su šiais produktais ir juose esanciais duomenimis. Nustatytas dvieju dienu teminas, per kuri galima atšaukti prašyma del produktu gražinimo, taciau jeigu pagal programa tinkamas produktas buvo pateiktas imonei „TES“, jis jokiomis aplinkybemis negali buti jums gražintas.

„Microsoft“ ir jos partnere „TES“ neatsako už duomenis, kurie lieka pagal šia programa gražintuose produktuose. Prieš pateikdami produktus imonei „TES“ pagal šia programa, visus produktu išoriniuose standžiuosiuose diskuose saugomus duomenis turite perkelti i kita išorine laikmena (jeigu pageidaujate išsaugoti tuos duomenis) ir ištrinti visus kitus duomenis, likusius pateiktu produktu išoriniuose standžiuosiuose diskuose. Be to, prieš pasinaudojant šia programa rekomenduojame patikrinti ir isitikinti, kad atitinkamuose produktuose neliko jokiu duomenu.

„Microsoft“ ir jos partnere „TES“ riboja bet kokia savo atsakomybe, susijusia su šia programa, pagal ja gražinamu produktu ir jame likusiais duomenimis

Kilus klausimu del šios programos, prašome kreiptis el. paštu Microsoftmailback.emea@tes-amm.com.

PRODUKTO, KURIAME YRA IKRAUNAMA LICIO JONU BATERIJA, SIUNTIMAS

Jeigu pagal šia programa gražinamame produkte yra ikraunama licio jonu baterija, ivertinkite produkto bukle. Jeigu matomi apgadinimo požymiai, rodantys, kad produkte esanti licio jonu baterija gali buti išsiputusi, pradejusi irti, pradurta ar teka, tinkamo produkto negalima siusti pagal šia programa del transportavimui taikomu reikalavimu. Prašome rinktis vietoje prieinamas tokiu produktu perdirbimo alternatyvas.

Gražinkite produkta perdirbti

Spustelekite žemiau esanti mygtuka„Prašymo del produkto gražinimo forma“ “, jeigu noretumete pereiti prie produkto gražinimo perdirbti pagal šia programa.

Prieš tesdami, atidžiai perskaitykite šiuos dokumentus:

Prašymo del produkto gražinimo forma